Zdroj: http://www.yorkshireclub.cz/index.php?a=vznik-registru-dobrovolnych-psich-darcu-krve  •  Vydáno: 14.1.2023 15:23  •  Autor: fannynka

Vznik registru dobrovolných psích dárců krve

Vznik registru dobrovolných psích dárců krve Červená tlapka
registr dobrovolných psích dárců krve

Dobrý den,
dovoluji si Vám zaslat informaci o vzniku jednotného registru dobrovolných psích dárců krve Červená tlapka.
 
Stejně jako lidé i psi někdy potřebují krevní transfuzi. V České republice je nicméně velmi těžké ji sehnat. Právě to se Červená tlapka snaží změnit. Lidé, kteří mají zájem pomáhat a vlastní psa splňujícího kritéria pro darování krve, se nyní mohou registrovat na naší platformě https://www.cervenatlapka.cz/. Eventuální zájemci o transfuzi pak mohou pomocí filtru a interaktivní mapy nalézt vhodného dárce ve svém okolí a kontaktovat ho pomocí formuláře. Služba je samozřejmě zcela bezplatná (více informací můžete získat v přiložené tiskové zprávě či přímo u nás na webu).
 
Rádi bychom, aby se projekt dostal do povědomí co nejširší veřejnosti (především z řad pejskařů), aby mohl pomáhat těm, kdo tuto službu potřebují. Vše děláme bez nároku na honorář a svépomocí, byli bychom proto velmi vděční, pokud byste nám s propagací byli ochotní pomoct i Vy. Třeba tím, že umístíte odkaz na náš registr na své webové stránky, nasdílíte ho na sociálních sítích a řeknete o nás svým kolegům a přátelům. Jestli Vás náš projekt zaujme, můžete si také z našich stránek vytisknout letáčky a šířit je dál.
 
Pokud máte na stránkách organizace rubriku "Spolupracujeme s", budeme moc rádi, když nás tam umístíte. V tom případě se na nás neváhejte obrátit a my Vaši organizaci můžeme na oplátku také umístit na naše stránky.
 
Předem Vám za každou pomoc moc děkujeme! Omlouváme se těm, kterým se informace už dostala z nějakého jiného zdroje, řídíme se ale pravidlem, že je lepší, když o nás uslyšíte dvakrát, než abyste o nás nevěděli vůbec :)
 
V případě jakýchkoliv otázek se na mě neváhejte obrátit.
Přeji pěkný den a zůstávám s pozdravem,
-----
Za tým Červené tlapky, 
Bětka Ruschka