RYCHLÉ ODKAZY

KALENDÁŘ AKCÍ

25.3.2018 - BONITACE 25.3.2018 - Klubová výstava 17.6.2018 - BONITACE 04.8.2018 - Speciální výstava 23.9.2018 - BONITACE 2.12.2018 - BONITACE+čl.schůze

Číslo účtu:

122 982 399/0800

Česká spořitelna, Praha

Krycí list fena Kč 170,-

Krycí list pes Kč 120,-

Členský popl. Kč 500,--

Nový člen klubu Kč 700,-

ZPRAVODAJ 2016

Kategorie: NEWS

KV - Kladno informace výboru

KV - Kladno informace výboruKV - Kladno informace výboru

KV - Kladno informace výboru

 

Výstava Kladno 2016

     V sobotu 6. srpna se konala, jako každý rok, krajská výstava na Kladně. Tuto výstavu zajišťuje kynologická organizace z Kladna a náš klub zde pořádá pro naše členy druhou klubovou výstavu v roce, aby naši členové měli možnost získat další CACJ a CAC pro získání šampionátů. 

Rozhodně nejde o výstavu, kterou bychom chtěli prezentovat náš klub. Naše hlavní klubová výstava se koná vždy  na jaře v hotelu Svornost, a to už od roku 2004. 

Výstava na Kladně je plně v režii Kladenských kynologů a náš klub z ní rozhodně nemá žádný finanční zisk, jak si někteří vystavovatelé mysleli.

Z tohoto důvodu jsme ani nekupovali žádné ceny a poháry.  Minulý rok byla zde na Kladně situace jiná, neboť jsme byli pořadatelé speciální výstavy YT /jednou za tři roky/.  Někteří vystavovatelé však tento systém asi nepochopili, a proto se snažili vyvolat incident za každou cenu.

Iniciátorem konfliktu byla jako vždy stejná osůbka, která jakmile na výstavě neurve nějaký titul, tak je zle. Toto její divadlo se celkem periodicky opakuje a nachytají se na něj pouze vystavovatelé začátečníci, kteří ještě dotyčnou neznají tak dlouho, dokonce mají tendenci ji obhajovat, ale vždy do doby než i oni dostanou od ní za uši. Takže jen na vysvětlenou pro ty, kteří nevěděli, o co jde.

Jinak se výstava povedla, opět jsme se viděli se členy našeho klubu, ale i nečleny, se kterými máme velmi dobré vztahy. Většina vystavovatelů jsou bezvadní lidé a je vždy o čem povídat. Ti co se tam jedou hádat, tak si to prostě neužijí, ale zase mají co psát na sociální sítě a mají pocit, jak to všem nandali.

Takže přátelé, přejeme Vám všem krásný zbytek léta a hodně chovatelských úspěchů. 

                                                                                                                                                          Výbor klubu


print Formát pro tisk

Komentáře rss


, sdfsdf@yahoo.com odpovědět
Using the same mechanical replica watches as the pocket watches, they were also considered an art collectible or used as jewelry. To fulfil the desires of a world in continuous change, rolex replica sale designers have created more and more sophisticated models. For a couple of decades, the electric rado replica were used, until the use of quartz watches. Watch designers have created special rolex submariner replica for activities such as space travel, diving and many more. But the most common watches used have a more simple design without too many features. Made out of precious metals such as gold or carved with gemstones, personalized or not, watches can represent many types of personalities. Different rolex replica uk with different wardrobe preferences have a real need for a proper watch.
, antonygeorge123@yahoo. odpovědět
This is one more marvelous homepage that has indicated me amazing assets which incorporates instructional exercises and materials to the significant class of theme subject. So I propose you by and by experience these wonderful assets to learn something which is exceptionally helpful for everybody out there.

VYHLEDÁVÁNÍ


Logo klubu
Ikona Facebook qrcode

PARTNEŘI

Logo pes přítel člověka Logo Poháry Bauer Logo Abentax s.r.o.