RYCHLÉ ODKAZY

T E R M Í N Y


24.3.2024 Klubová výstava

24.3.2024 Bonitace

30.6.2024 Bonitace

13.10.2024 Speciální výstavaČíslo účtu:
122 982 399/0800


Členské poplatky: 500,-

Nový člen klubu: 700,-

Bonitace člen klubu: 400,-

Bonitace nečlen klubu: 600,-

Od 1.1.2024

Krycí listy: pes 290,-

Krycí listy: fena 290,-
Kategorie: NEWS

KV - Kladno informace výboru

KV - Kladno informace výboruKV - Kladno informace výboru

KV - Kladno informace výboru

 

Výstava Kladno 2016

     V sobotu 6. srpna se konala, jako každý rok, krajská výstava na Kladně. Tuto výstavu zajišťuje kynologická organizace z Kladna a náš klub zde pořádá pro naše členy druhou klubovou výstavu v roce, aby naši členové měli možnost získat další CACJ a CAC pro získání šampionátů. 

Rozhodně nejde o výstavu, kterou bychom chtěli prezentovat náš klub. Naše hlavní klubová výstava se koná vždy  na jaře v hotelu Svornost, a to už od roku 2004. 

Výstava na Kladně je plně v režii Kladenských kynologů a náš klub z ní rozhodně nemá žádný finanční zisk, jak si někteří vystavovatelé mysleli.

Z tohoto důvodu jsme ani nekupovali žádné ceny a poháry.  Minulý rok byla zde na Kladně situace jiná, neboť jsme byli pořadatelé speciální výstavy YT /jednou za tři roky/.  Někteří vystavovatelé však tento systém asi nepochopili, a proto se snažili vyvolat incident za každou cenu.

Iniciátorem konfliktu byla jako vždy stejná osůbka, která jakmile na výstavě neurve nějaký titul, tak je zle. Toto její divadlo se celkem periodicky opakuje a nachytají se na něj pouze vystavovatelé začátečníci, kteří ještě dotyčnou neznají tak dlouho, dokonce mají tendenci ji obhajovat, ale vždy do doby než i oni dostanou od ní za uši. Takže jen na vysvětlenou pro ty, kteří nevěděli, o co jde.

Jinak se výstava povedla, opět jsme se viděli se členy našeho klubu, ale i nečleny, se kterými máme velmi dobré vztahy. Většina vystavovatelů jsou bezvadní lidé a je vždy o čem povídat. Ti co se tam jedou hádat, tak si to prostě neužijí, ale zase mají co psát na sociální sítě a mají pocit, jak to všem nandali.

Takže přátelé, přejeme Vám všem krásný zbytek léta a hodně chovatelských úspěchů. 

                                                                                                                                                          Výbor klubu


print Formát pro tisk

VYHLEDÁVÁNÍ


Logo klubu
Ikona Facebook qrcode

PARTNEŘI

Logo pes přítel člověka Logo Poháry Bauer